Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Vojtěch Kodet: Svátosti (přednáška z liturgiky)
Délka: 168 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 24.11.2011
Číslo titulu: 563 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.77 (Počet hodnotících: 28)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Vojtěch Kodet: Svátosti Popis:

P. Vojtěch Kodet přednáší na kurzu laických pastoračních pomocníků v roce 1993. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.

Možno přehrát i v našem on-line Témaboxu: temabox.tv-mis.cz/?id563.


Související tituly: P. Vojtěch Kodet: Emauzští učedníci (duchovní obnova), P. Vojtěch Kodet: Dospělé křesťanství (duchovní obnova), P. Vojtěch Kodet: Duchovní boj, P. Vojtěch Kodet: Výklad encykliky Humanae vitae,
Klíčová slova: svátosti, svátost smíření, eucharistie, křest, P. Vojtěch Kodet O.Carm., Třebíč, přednáška, biřmování, manželství, svěcení, svátost nemocných,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=563 - díky!
P. Vojtěch Kodet: Svátosti (168 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Vojtěch Kodet: Svátosti 154 MB 128 kb/s mp3
P. Vojtěch Kodet: Svátosti 77 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: JARMILA Vloženo: 3.1.2012
Napsal(a): už jsem se obávala okamžiku, kdy budu mít všechny promluvy otce Vojtěcha z této stránky přehrány, poslechnuty, ...jak jsem ráda, že byly vloženy další, na které se moc těším, ...při promluvách otce Kodeta je vskutku s námi Duch Svatý, chválím Tě Pane Ježíši, chválím Tě.... děkuji
Jméno: Josef Škrabánek Vloženo: 28.12.2011
Napsal(a): Děkuji moc za krasnou přednášku o svátostech, doporučuji všem. Katecheta JosefDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.