Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Vojtěch Kodet: Výklad encykliky Humanae vitae (o správném řádu předávání lidského života)
Délka: 91 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 29.11.2010
Číslo titulu: 572 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.80 (Počet hodnotících: 43)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Vojtěch Kodet: Výklad encykliky Humanae vitae Popis: Encyklika papeže Pavla VI. Humanae vitae o správném řádu předávání lidského života – výklad P. Vojtěcha Kodeta. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.
Související tituly: P. Vojtěch Kodet: Emauzští učedníci (duchovní obnova), P. Vojtěch Kodet: Dospělé křesťanství (duchovní obnova), P. Vojtěch Kodet: Duchovní boj,
Klíčová slova: bioetika, P. Vojtěch Kodet O.Carm., přednáška, antikoncepce, encyklika Humanae vitae,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=572 - díky!
P. Kodet: Výklad encykliky Humanae vitae (91 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Kodet: Výklad encykliky Humanae vitae 83 MB 128 kb/s mp3
P. Kodet: Výklad encykliky Humanae vitae 42 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: taťka Vloženo: 5.4.2012
Napsal(a): Jo toto je problém, který jsem řešil tak ve čtyřiceti letech.Moji drahé to došlo trochu později. Nicméně otci Vojtěchovi se dané thema podařilo podat naprosto srozumitelným a přijatelným způsobem.Díky p. Bohu.
Jméno: Maria- Zdislava Vloženo: 29.3.2011
Napsal(a): Děkuji Otče za to jak krásně dokážete mluvit o věcech, které jistě trápí hodně manželů...Díky!!
Jméno: gigi Vloženo: 6.1.2011
Napsal(a): Kodet je tady ješte jako mladý svišť. No, jó, ten hoch udělal znační pokrok za ta léta.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.