Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Vyhledávání titulů v databázi TV-MIS.cz, máte na výběr několik možností hledání
Video:
Výběr programu: vše MIS 1 - zábava MIS 2 - vzdělání MIS 3 - publicistika MIS 4 - lokální
Uspořádat podle: data přidání abecedy hodnocení délky
Seřadit: sestupně vzestupně
Audio:
Výběr programu: vše AUDIO 1 - hudební AUDIO 2 - mluvené
Uspořádat podle: data přidání abecedy hodnocení délky
Seřadit: sestupně vzestupně
Hledání podle identifikačního čísla
Po zadání čísla a kliknutí na "ZOBRAZ" se dostanete na stranu s informacemi o titulu a s možností jeho přehrávání či uložení.
Číslo titulu:
Klíčová slova
Hledání pomocí seznamu klíčových slov jednotlivých titulů.
Kompletní seznam titulů
K hledání je možné použít i kompletní seznam všech titulů TV-MIS. Jedná se o strohý seznam bez obrázků možnosti jakkoliv ovlivnit tento výpis.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.