Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Vojtěch Kodet: Duchovní boj (o co v něm jde a jak se vyhrává...)
Délka: 92 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 19.5.2010
Číslo titulu: 548 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.81 (Počet hodnotících: 193)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Vojtěch Kodet: Duchovní boj Popis: Strategie duchovního boje (boje se zlem) se vede zcela jinak než jiné zápasy... Přednáška P. Vojtěcha Kodeta na setkání charismatické obnovy Effatha v Třebíči 8.4.1995. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.
Související tituly: P. Vojtěch Kodet: Emauzští učedníci (duchovní obnova), P. Vojtěch Kodet: Dospělé křesťanství (duchovní obnova),
Klíčová slova: P. Vojtěch Kodet O.Carm., Třebíč, přednáška, duchovní život,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=548 - díky!
P. Vojtěch Kodet: Duchovní boj (92 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Vojtěch Kodet: Duchovní boj 84 MB 128 kb/s mp3
P. Vojtěch Kodet: Duchovní boj 42 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 12.7.2012
Napsal(a): RE: zemanuels@seznam.cz Těší mě, že Vás program na naší TV-MIS.cz zaujal. Mám z toho opravdovou radost. Bohu díky. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: zemanuels@seznam.cz Vloženo: 4.7.2012
Napsal(a): Moc pěkný není to jen pro katolíky jsem evangelik z ECM.Bylo to pro mne moc povzbudivé a poučné jsme vyučováni v podobném duchu o Duchu svatém jako měl bratr.Připomenutí boží zbroje z listu Efezkým je i pro mě důležitý oddíl ale moc těžký jej dodržet z upřimného srdce moc s tím bojuji.Díky za celou přednášku nebyl to ztracený čas. Bohu díky.
Jméno: LuckyLady Vloženo: 16.4.2012
Napsal(a): Otče Vojtěchu Kodete, díky za tuto přednášku i za celé Vaše působení! Díky Bohu, že máme takové kněze a kazatele, jako jste Vy.
Jméno: anina Vloženo: 22.7.2011
Napsal(a): díky za směr kterým mám jít,není lehký,ale s pomocí
Jméno: Maruška Vloženo: 29.3.2011
Napsal(a): Super!!
Jméno: blanka Vloženo: 27.1.2011
Napsal(a): uzasna prednaska k zamysleni nad vlastnim zivotem a vztahem k vire a bohu;tohle je treba slyset nekolikrat aby clovek vice pochopil;moc diky
Jméno: Oldřich Vloženo: 23.9.2010
Napsal(a): Děkuji za tuto přednášku.Mělo by ji poslouchat více katolíků.
Jméno: JOsef Vloženo: 13.6.2010
Napsal(a): Děkuji moc za tuto přednášku, kterou by si jí mělo poslechnout co nejvíce katolických křestanů, Díky moc ptče
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 22.5.2010
Napsal(a): Pokud Vás tato přednáška zaujala (a věřím, že ano, protože opravdu stojí za to!), chtěl bych doporučit vaší pozornosti ještě další dva tituly s duchovními přednáškami otce Vojtěcha Kodeta. Najdete je v roubrice "Související tituly" - to je ta hned pod popisem titulu. Srdečně zdraví a požehnané chvíle u přednášek otce Vojtěcha Vám přeje a v modlitbě vyprošuje P. Pavel Zaharadníček OMIDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.