Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Princezna se zlatou hvězdou na čele (veselá pohádková divadelní hra pro malé i velké)
Délka: 79 min.
Produkce: Křemílek Team, AVT Šlapanice (lhotskyavt[zavináč]volny[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 26.10.2006
Číslo titulu: 86 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.32 (Počet hodnotících: 25)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Princezna se zlatou hvězdou na čele Popis: Původní divadelelní hra jak ji nastudoval "Křemílek Team" z Brna - Bosonoh známý v širokém okolí svými divadelními trháky...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: legrace, humor, komedie, divadlo, pohádka,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=86 - díky!
Princezna se zlatou hvězdou na čele (79 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Princezna se zlatou hvězdou na čele 82 MB 150 kb/s wmv
Princezna se zlatou hvězdou na čele 193 MB 340 kb/s wmv
Princezna se zlatou hvězdou na čele 849 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Pavka Vloženo: 3.1.2009
Napsal(a): Jindři,když neumíte pracovat s PC tak hned nenadávejte.Jde to spustit úplně normálně!!!Takže k H...(jak se vyjadřujete vy)budou vaše schopnosti práce s PC!! :-))
Jméno: Radek Vloženo: 2.1.2009
Napsal(a): RE: Jindři Dobrý den, nevím jakým způsobem jste zkoušel video spouštět, ale mě fungují všechny nabízené možnosti. Díval jste se, zda máte potřebné verze programů; více v nápovědě: http://www.tv-mis.cz/napoveda.php?
Jméno: Jindři Vloženo: 1.1.2009
Napsal(a): Nelze otevřít v WMP ani BSplayeru - hlásí buď chybu nebo video není nalezeno :( takže absolutně k hovnu stránka!
Jméno: houba Vloženo: 22.7.2007
Napsal(a): dobrá pohádkaDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.