Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Úvod do kurzů Alfa v katolickém prostředí (představení účinné evangelizační aktivity)
Délka: 12 min.
Produkce: Kurzy Alfa v Katolické církvi v ČR (www.kurzyalfa.cz),
Natočeno:
Přidáno: 8.2.2012
Číslo titulu: 798 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.10 (Počet hodnotících: 5)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Úvod do kurzů Alfa v katolickém prostředí Popis: Krátký dokument představuje velmi zajímavou evangelizační aktivitu: Kuzy Alfa v katolickém prostředí.
Související tituly: Marie Svatošová: Normální je věřit (kurz Alfa),
Klíčová slova: evangelizace, kurzy Alfa,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=798 - díky!
Úvod do kurzů Alfa (12 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Úvod do kurzů Alfa 106 MB 1600 kb/s wmv
Úvod do kurzů Alfa 27 MB 340 kb/s wmv
Úvod do kurzů Alfa 12 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 13.2.2012
Napsal(a): Ten zmiňovaný titul "Marie Svatošová: Normální je věřit (kurz Alfa)", které je takovým doplňkem tohoto, je již na TV-MIS.cz - viz související tituly. Ten snad vysvětlí, případné pochybnosti. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 9.2.2012
Napsal(a): RE: miro Jde jen o náhodnou shodu názvu. Kuzy Alfa jsou evangelizační aktivitou, která nemá s "ponořováním do hladin alfa" nic společného. Proč se kurzy nazývají právě Alfa, je v tomto videomateriálu vysvětleno - vysvětluje to tam v jednom krátkém vstupu známý papežský kazatel P. Raniero Cantalamessa... Snad ještě může být zajímavé dodat, že v průběhu cca 14 dnů bude na TV-MIS.cz i další titul "Marie Svatošová: Normální je věřit (kurz Alfa)" - jde o přednášku pronesenou na Celostátním setkání animátorů seniorů, které pořádalo Královéhradecké biskupství. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: miro Vloženo: 9.2.2012
Napsal(a): Kurzy alfa? To mi pripomína Silvovu metodu, kde sa ponárajú do hladiny alfa. Som veľmi zaskočený touto informáciou a neverím tomu, lebo je to niečo, čo asi nie je v sulade s učením cirkvi. Budem ďalej sledovať tuto vec ale som v tomto opatrný. Ma niekto iný názor ?Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.