Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Marie Svatošová: Normální je věřit (kurz Alfa) (přednáška o kurzech Alfa v katolickém prostředí)
Délka: 39 min.
Produkce: Kurzy Alfa v Katolické církvi v ČR (www.kurzyalfa.cz), Václav Hron,
Natočeno:
Přidáno: 13.2.2012
Číslo titulu: 797 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.94 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Marie Svatošová: Normální je věřit (kurz Alfa) Popis: Přednášk MUDr. Marie Svatošové na Celostátním setkání animátorů seniorů v Hradci Králové. Prezentace velmi účiné a přitom dost neznámé evangelizační aktivity: Kurzy Alfa. Tak to pozvete několik týdnů po sobě pár lidí ze svého okolí na chutnou večeři, a...
Související tituly: Úvod do kurzů Alfa v katolickém prostředí,
Klíčová slova: přednáška, Marie Svatošová, evangelizace, kurzy Alfa,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=797 - díky!
Marie Svatošová: Kurzy Alfa (39 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Marie Svatošová: Kurzy Alfa 381 MB 1600 kb/s wmv
Marie Svatošová: Kurzy Alfa 83 MB 340 kb/s wmv
Marie Svatošová: Kurzy Alfa 37 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 14.2.2012
Napsal(a): Když jsem uveřejnili na TV-MIS.cz první titul věnovaný kurzům Alfa, vyskytly se pochybnosti, zda nejde o něco, co s katolickou vírou nemá nic společného. Tento druhý titul to jistě plně vyjasní. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMIDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.