Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Křešice - pouť s Mons. Baxantem a P. Střížem (20.6.2010 objektivem účastníka pouti)
Délka: 64 min.
Produkce: Karel Jurnečka (kareljurnecka[zavináč]volny[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 11.4.2011
Číslo titulu: 703 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.07 (Počet hodnotících: 15)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Křešice - pouť s Mons. Baxantem a P. Střížem Popis: Amatatérské video zachycující atmosféry pouti 20.6.2010 v Křešicích v litoměřické diecézi. Hlavní celebrant Mons. Jan Baxant.
Související tituly: Mons. Jan Baxant: Pouť v Křešicích 2010,
Klíčová slova: pouť, kázání, mše svatá, biskup Jan Baxant, Křešice, P. Jaroslav Stříž,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=703 - díky!
Křešice - pouť (64 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Křešice - pouť 734 MB 1600 kb/s wmv
Křešice - pouť 157 MB 340 kb/s wmv
Křešice - pouť 67 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 22.6.2011
Napsal(a): RE: Snad jen zajímavost, která Vás jistě potěší. Na serverech TV-MIS.cz máme od včerejška již uloženo dalších pět dokumentů vyrobených panem Karlem Jurnečkou. Postupně jse objeví v "novinkách". Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Vloženo: 18.4.2011
Napsal(a): Pane Jurnečko, mám velikouá radost, jste kameramanem a jde Vám to. Technika je stejně paráda. Díky, blahopřejeme. janafrantiskanka@.seznam cz.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.