Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Mons. Jan Baxant: Pouť v Křešicích 2010 (na poutním místě v litoměřické diecézi)
Délka: 0.0 min.
Produkce: manželé Kindlovi,
Natočeno:
Přidáno: 1.2.2011
Číslo titulu: 669 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.90 (Počet hodnotících: 10)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Mons. Jan Baxant: Pouť v Křešicích 2010 Popis: Záznam z pouti v kostele v Litoměřické diecézi. Hlavní celebran Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický. Kostel byl zaplaven při povodních v roce 2002. Voda byla tak vysoko, že ze sochy Panny Marie stojící u kostela byla vidět jen hlava...
Související tituly: Křešice - pouť s Mons. Baxantem a P. Střížem,
Klíčová slova: pouť, kázání, mše svatá, biskup Jan Baxant, P. Jaroslav Stříž,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=669 - díky!
Mons. Jan Baxant: Pouť v Křešicích 2010 (72 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Mons. Jan Baxant: Pouť v Křešicích 2010 785 MB 1600 kb/s wmv
Mons. Jan Baxant: Pouť v Křešicích 2010 168 MB 340 kb/s wmv
Mons. Jan Baxant: Pouť v Křešicích 2010 72 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Marie Vloženo: 3.2.2011
Napsal(a): Mnoho let mám veliké přání jet na poutní slavnost do Křešic ale ještě se mi nepodařilo i když už mi bude 65 let. Proto mi dovolte abych Vám upřimně všem ze srdce poděkovala za přiblížení této poutní bohoslužby s Mons. Janem Baxantem a ostatními kněžími. Moc bych chtěla poděkovat za neutuchající elán P. Střížovi, všem ministrantům, hudebníkům, zpěvákům, všem věřícím z blízka i z dálky. Děkuji Vám za kvalitní zpracování tohoto přenosu i celého příspěvku, všem občanům Křešic za zvelebení tohoto chrámu a všem, kteří se podíleli na jeho obnově po povodních. Přímo se před Vámi všemi skláním, protože jen z novin jsem viděla, co dokáže nespoutaný vodní živel ale také jsem dnes uviděla co dokáže lidská obětavost, píle a nezištná pomoc. Mnoho Božího požehnání přeji do Křešic skutčně Vám všem... MarieDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.