Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
10. pěší pouť na Velehrad (opět netradičně: v otázkách a odpovědích)
Délka: 30 min.
Produkce: Pauik studio, Pavel Mašek,
Natočeno:
Přidáno: 24.12.2010
Číslo titulu: 664 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.69 (Počet hodnotících: 37)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - 10. pěší pouť na Velehrad Popis: Každý rok v srpnu, pokaždé tradičně i originálně a vždy krásně... Tak je možno charakterizovat Národní pěší pouť z Vranova nad Dyjí na Velehrad i filmový dokument, který o ní vždy vzniká. V roce 2010 se konala jubilejní - už desátá. Dokument o ní tentokrát vytvořilo nově studio s novou technikou i novým nápadem.
Související tituly: Velehrad 2005, Velehrad 2006 po 50 letech, Pěší pouť Velehrad 2007 - audio live, Star Velehrad - Epizoda 2007 - half time, P. Pavel Havlát: Kázání na závěr pěší pouti na Velehrad, Zastavte se!, A to myslíte vážně?!,
Klíčová slova: Velehrad, pouť, pěší putování, Vranov nad Dyjí, P. Marek Dunda,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=664 - díky!
10. pěší pouť na Velehrad (29 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
10. pěší pouť na Velehrad 338 MB 1600 kb/s wmv
10. pěší pouť na Velehrad 73 MB 340 kb/s wmv
10. pěší pouť na Velehrad 31 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Věra Vloženo: 5.5.2011
Napsal(a): Moc hezké. Díky.
Jméno: Petr Vloženo: 29.1.2011
Napsal(a): Pochvala Pavlu Maškovi za pěkný snímeček o 10 pěší pouti na Velehrad. Z fimu je cítit kolik milostí/na prvním místě radosti z života/ sesílá Boží Syn, těm kdo si je vyprošují svýma nohama.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.