Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Zastavte se! (8. pěší pouť na Velehrad 2008)
Délka: 35 min.
Produkce: Oggie studio (oggie[uzenáč]tv-mis.cz),
Natočeno:
Přidáno: 26.12.2008
Číslo titulu: 425 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.98 (Počet hodnotících: 42)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Zastavte se! Popis:

Jak se zastavit ve shonu všedního života a nabrat novou duchovní sílu je hlavním motivem sestřihu z 8. pěší pouti na Velehrad.K přípravě sestřihu byl pozván renomovaný konzultant z oboru lékařství, aby dokument doplnil o stanovisko lékařské vědy k tématu pěšího putování.


Související tituly: Velehrad 2001, Velehrad 2005, Velehrad 2006 po 50 letech, Pěší pouť Velehrad 2007 - audio live, Star Velehrad - Epizoda 2007 - full, Star Velehrad - Epizoda 2007 - half time,
Klíčová slova: P. Jindřich Bartoš, Znojmo, Velehrad, pěší putování, Vranov nad Dyjí, P. Marek Dunda, P. Ludvík Bradáč,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=425 - díky!
Zastavte se! (35 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Zastavte se! 497 MB 1900 kb/s wmv
Zastavte se! 188 MB 720 kb/s wmv
Zastavte se! 47 MB 190 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Jana Ilčíková Vloženo: 28.4.2009
Napsal(a): 8.května se chystáme na pěší pouť na Velehrad. Já jsem měla obavy, jestli ujdu 30 km, nikdy jsem nic podobného neabsolvovala. Tak jsem mrkla na váš dokument a začínám se strašně těšit. Co je našich plánovaných 30 km proti 150, které jste šli z Vranova! Jste borci! Dík za nádherné svědectví, velmi dobře sestříhaný záznam pouti! Jana Ilčíková, Dubňany
Jméno: Jirka Vloženo: 7.1.2009
Napsal(a): Letošní film se opravdu povedl
Jméno: o.Jaromír Vloženo: 26.12.2008
Napsal(a): Díky za hezkou připomínku letního putování. Už se zase začínám těšit.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.