Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Jan Rajlich OP: Nová evangelizace (Proč a hlavně jak evangelizovat?)
Délka: 70 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 20.8.2010
Číslo titulu: 625 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.51 (Počet hodnotících: 35)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Jan Rajlich OP: Nová evangelizace Popis: Přednáška má dvě části: 1) Encyklika Evangelii nuntiandi (Pavel VI. 1975), 2) Jak evangelizovat? - tato část je nejzajímavější, začíná v 28. minutě přednášky a obsahuje jakýsi zkrácený, jednoduchý, a hlavně funkční návod na evangelizaci. Autor přednášky dominikán P. Jan Rajlich OP se již několik desetiletí prakticky věnuje evangelizaci v nevěřícím prostředí. Zdůrazňuje: evangelizace je především doménou laiků!
Související tituly: P. Jan Rajlich: Evangelizace slovem,
Klíčová slova: nová evangelizace, přednáška, evangelizace, P. Jan Rajlich OP,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=625 - díky!
P. Jan Rajlich OP: Nová evangelizace (70 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Jan Rajlich OP: Nová evangelizace 16 MB 32 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: praedicator Vloženo: 21.1.2011
Napsal(a): Tady bratr Kliment OP (driv Tomas), ja jsem vzesel z odchovu otce Jana, pred 8 lety se za mě pomodlil pres mriz u Jiljiho, za dva roky jsem prijal krest, birmovani a eucharistii a za 8 let pote jsem oblekl tentyz habit. Na oazach jsem s nim chodil evangelizovat a bylo to pokazde super. Naprosto zlomovy byl pro me Tachov. Pochopil jsem, o cem to je, a dneska se snazim eveangelizovat tady, kde jsem. Ziskavam i dalsi aspostoly a je to super. Jdete do toho!
Jméno: Libor Vloženo: 30.8.2010
Napsal(a): Tak jsem si to poslechl a stojí to za to celé. Je tam patrný zápal, viz historka o americkém knězi, který schvaloval svěcení žen, ale pak mu srovnali hlavu.
Jméno: Libor Vloženo: 22.8.2010
Napsal(a): Já jsem musel taky na Oáze evangelizovat...:)
Jméno: DaTerFa Vloženo: 22.8.2010
Napsal(a): Otec Jan to umí. Těším se na další setkání s ním.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.