Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Jan Rajlich: Evangelizace slovem (Jak evangelizovat mezi totálně nevěřícími?)
Délka: 94 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 1.2.2012
Číslo titulu: 546 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.84 (Počet hodnotících: 16)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Jan Rajlich: Evangelizace slovem Popis: Obecné zásady i praktické zkušenosti jak evangelizovat mezi lidmi zcela vzálenými víře a Církvi. A jak přitom sledovat červenou a zelenou? Přednášející P. Jan Rajlich OP je kněz z řádu kazatlů (tj. dominikán), který se evangelizaci nevěřicích věnuje již řadu desetiletí. Přenáška, které předchází představení hnutí "Světlo život". Zaznamenáno na setkání charismatické obnovy Effatha 21.1.2000 v Třebíči. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.
Související tituly: P. Jan Rajlich OP: Nová evangelizace,
Klíčová slova: Třebíč, přednáška, evangelizace, P. Jan Rajlich OP,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=546 - díky!
P. Jan Rajlich: Evangelizace slovem (94 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Jan Rajlich: Evangelizace slovem 86 MB 128 kb/s mp3
P. Jan Rajlich: Evangelizace slovem 43 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 1.2.2012
Napsal(a): Zároveň bych chtěl ještě doporučit velmi zajímavý článek ve 20 čísle časopisu Milujte se! nazvaný "Každodenní evangelizace pro každodenní katolíky" (je to na str. 50-53) - je možno přečíst i on-line v pdf v archivu kompletních čísel časopisu Milujte se! zde. Ještě jednou srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 1.2.2012
Napsal(a): Mimořádně zajímavé a přínosné pro všechny, kdo se odváží evangelizovat. A to by měl být každý katolík... Doporučuji také přednášku P. Jan Rajlich OP: Nová evangelizace - viz související tituly. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMIDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.