Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Virtuální pouť - Svatá země (Izrael, Sinaj) (jedenkrát kliknete a nasednete do letadla...)
Délka: 735 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 31.12.2009
Číslo titulu: 540 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.63 (Počet hodnotících: 20)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Virtuální pouť - Svatá země (Izrael, Sinaj) Popis: Pro spuštění virtuálání pouti do Svaté země klikněte zde: svata-zeme.tv-mis.cz.

K dispozici je vám 90 kapitol (můžete se v nich pohybovat v playlistu pod obrazovkou) s celkem 12 hodinami videomateriálů ve dvou kvalitách. Kompletní záznam celé skutečné pouti - a vy si nyní můžete vybrat, co z ní chcete vidět, které výklady průvodců si poslechnout... Jako bonusy jsou na závěr zařazeny i kompletní záznamy bohoslužeb.
Související tituly: Svatá zem Izrael 2008, Kána Galilejská - mše svatá,
Klíčová slova: pouť, kázání, přednáška, mše svatá, Izrael, Svatá země, Betlém (ve Svaté zemi), Jeruzalém,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=540 - díky!
není k dispozici (je možné, že se jedná o nultou část série a teprve další části obsahují video/audio soubory)

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Honzík Vloženo: 12.1.2010
Napsal(a): To je fatk úžasně zpracované. Bude mi to ještě trvat než se na vše podívám, ale už nyní díky. Taky za ty bonusy. Jako bych byl při tom.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 9.1.2010
Napsal(a): RE: Spuštění je jednoduché (i když ve srovnání s otatními tituly na TV-MIS.cz netypické - jde totiž o samostatnou subdoménu na které je tato virtuální pouť umístěna): stačí kliknout na odkaz velkým písmem umístěný v popisu titulu: svata-zeme.tv-mis.cz - nebo na něj můžete kliknout přímo zde v tomto komentáři :-) Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Vloženo: 8.1.2010
Napsal(a): asi jsem blbý ale nevím jak se to pouští - tam kde bývají normálně soubory na kliknutí není nic.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.