Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Kána Galilejská - mše svatá (záznam z 18.10.2008 - olomoucká diecézní pouť)
5.díl série Svatá zem Izrael 2008 zobraz všechny díly série ¦ « předcházející 4.díl série ¦ následující 6.díl série»
Délka: 66 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 14.12.2009
Číslo titulu: 460 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.75 (Počet hodnotících: 12)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Kána Galilejská - mše svatá Popis: Kompletní záznam bohoslužby konané v jedno v Káně Galilejské (místo prvního Ježíšova zázraku) v rámci diecézní pouti Olomoucké diecéze do Svaté země v říjnu 2008 při příležitosti Roku Bible. Za zhlédnutí stojí zejména 1. díl této série "Svatá zem - Izrael 2008", který zachycuje celou pouť (unikátní dokument, který je možno nazvat virtuální poutí do Svaté země - viz související tituly)! Doporučujeme také Virtuální pouť do Svaté země on-line na adrese svata-zeme.tv-mis.cz.
Související tituly: Svatá zem Izrael 2008, Hora blahoslavenství - mše svatá, Hora Sion - mše svatá, Judská poušť - mše svatá,
Klíčová slova: pouť, kázání, mše svatá, manželství, Izrael, Svatá země,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=460 - díky!
Kána Galilejská - mše svatá (66 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Kána Galilejská - mše svatá 726 MB 1600 kb/s wmv
Kána Galilejská - mše svatá 159 MB 340 kb/s wmv
Kána Galilejská - mše svatá 69 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Ján Vloženo: 8.8.2010
Napsal(a): Asi pred mesiacom sme boli na púti vo Svätej Zemi a čírou náhodou som objavil na internete záznamy Vašej púte z Olomouckej diecézy. Každý večer som si prehrával jednotlivé zástavky Vašej púte a bol som nadšený. Sprítomňoval som si tak nezabudnoteľné spomienky na tieto miesta, kadiaľ kráčal Ježiš Kristus a miesta Jeho Matky, sv.Jozefa atď. Bolo to tak, ako by som opäť putoval po Jeruzaleme,Betleheme... Vďaka, že TV-MIS.cz jestvuje, nech Vám požehnáva Pán... S pozdravom JVDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.