Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Betlém, kostel Antonio - mše svatá (záznam z 19.10.2008 - olomoucká diecézní pouť)
6.díl série Svatá zem Izrael 2008 zobraz všechny díly série ¦ « předcházející 5.díl série ¦ následující 7.díl série»
Délka: 35 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 15.12.2009
Číslo titulu: 455 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.00 (Počet hodnotících: 5)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Betlém, kostel Antonio - mše svatá Popis: Kompletní záznam bohoslužby konané v jedno z kostelů v Betlémě v rámci diecézní pouti Olomoucké diecéze do Svaté země v říjnu 2008 při příležitosti Roku Bible. Za zhlédnutí stojí zejména 1. díl této série "Svatá zem - Izrael 2008", který zachycuje celou pouť (unikátní dokument, který je možno nazvat virtuální poutí do Svaté země - viz související tituly)! Doporučujeme také Virtuální pouť do Svaté země on-line na adrese svata-zeme.tv-mis.cz.
Související tituly: Svatá zem Izrael 2008, Hora blahoslavenství - mše svatá, Hora Sion - mše svatá, Judská poušť - mše svatá, Kána Galilejská - mše svatá,
Klíčová slova: pouť, kázání, mše svatá, Izrael, Svatá země, Betlém (ve Svaté zemi),

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=455 - díky!
Betlém, kostel Antonio - mše svatá (35 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Betlém, kostel Antonio - mše svatá 377 MB 1600 kb/s wmv
Betlém, kostel Antonio - mše svatá 83 MB 340 kb/s wmv
Betlém, kostel Antonio - mše svatá 36 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.