Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Tomáš Halík: Dilemata ve víře a vztahu k církvi (přednáška ze Studenského Velehradu 2008)
2.díl série Studentský Velehrad 2008 - přednášky zobraz všechny díly série ¦ « předcházející 1.díl série
Délka: 71 min.
Produkce: Vysokoškolské katolické hnutí (www.vkhcr.org),
Natočeno:
Přidáno: 26.11.2008
Číslo titulu: 416 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.88 (Počet hodnotících: 185)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Tomáš Halík: Dilemata ve víře a vztahu k církvi Popis: V této přednášce, konané v rámci Studentského Velehradu 2008, se Prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D. snaží odpovědět studentům na otázky: Jaká je správná podoba ekumenismu a vztahu k ostatním církvím? Jakou podobu mají mít misie a respekt vůči ostatním náboženstvím? Jak moc se máme snažit být co nejvíce v prostředí věřících lidí? Nakolik je možné mluvit s nevěřícími lidmi o víře ve filozofické rovině a neminout se s podstatou naší víry? Jak moc se máme a mužeme snažit hledat nové interpretace a prožívání naší víry a jak moc je důležité držet se tradice? Co dělat, když se naše názory na některá témata rozcházejí s učením církve? Jak církev reformovat a neztratit podstatu?
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Velehrad, víra, Církev, studenti, Studentský Velehrad, Tomáš Halík,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=416 - díky!
Dilemata ve víře a vztahu k církvi (71 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Dilemata ve víře a vztahu k církvi 33 MB 64 kb/s mp3
Dilemata ve víře a vztahu k církvi 65 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 12.7.2011
Napsal(a): Budeme se snažit... Jak se nějaká naskytne, určitě ji na TV-MIS.cz dáme. Ale zatím nemáme... Zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Jana Vloženo: 12.7.2011
Napsal(a): Kéž by! také bych uvítala více přednášek otce Halíka na tomto místě!
Jméno: Tomáš Š. Vloženo: 29.11.2010
Napsal(a): Byl bych rád, kdyby tu bylo přednášek prof. Tomáše Halíka více.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.