Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Jan Sokol: Dilemata v politice a společnosti (přednáška ze Studenského Velehradu 2008)
1.díl série Studentský Velehrad 2008 - přednášky zobraz všechny díly série ¦ následující 2.díl série»
Délka: 99 min.
Produkce: Vysokoškolské katolické hnutí (www.vkhcr.org),
Natočeno:
Přidáno: 17.11.2008
Číslo titulu: 415 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.94 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Jan Sokol: Dilemata v politice a společnosti Popis: V této přednášce, konané v rámci Studentského Velehradu 2008, se Prof. Jan Sokol, Ph.D., CSc snažil odpovědět mladým na otázky: Jaké kompromisy mohu v zájmu nějaké dobré věci udělat a neztratit přitom integritu? Jak oslovit co největší množství lidí a přitom se nepodbízet a nezpronevěřovat se svým zásadám? Je možné snažit se nějakou instituci měnit zevnitř a nenechat se semlít? Jak moc má být novinář nestranný a jak moc by měl hájit to, o čem věří, že je pravdivé a správné? Kde jsou hranice mezi tolerancí a lhostejností?
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Velehrad, mládež, politika, studenti, Jan Sokol, společnost, Studentský Velehrad,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=415 - díky!
Dilemata v politice a společnosti (99 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Dilemata v politice a společnosti 91 MB 128 kb/s mp3
Dilemata v politice a společnosti 45 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Eva Vloženo: 11.2.2009
Napsal(a): Děkuji vám za tuto přednášku, která mi vrátila naději pro budoucí generace. Často si budu muset opakovat slova, kterým jsem přestala věřit, že dobro vítězí! Už jsem je chápala pouze v duchovní oblasti, v díle našeho Pána Ježíše Krista a posunutá do Božího království. Vaše slova mi také dala sílu, dívat se na politiku shovívavěji. Na sledování televizních debat (kohotích zápasů) už dávno nemám sílu, ale možná pod úhlem pohledu, který jste mi nabídl, se na tato klání znovu začnu koukat. Přes to věřím, že není vlády, než od Boha, a proto se často modlím za náš národ : "Bože, odpusť nám hříšným!"Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.