Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Jesus - english spoken film + eng. subt. (procvič si angličtinu a nech na sebe působit Boží slovo)
Délka: 123 min.
Produkce: Inspirationals Films Inc., Nový život, o. p. s. (www.novyzivot.org),
Natočeno:
Přidáno: 18.3.2008
Číslo titulu: 298 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.19 (Počet hodnotících: 39)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Jesus - english spoken film + eng. subt. Popis: Příběh dle nejčtenější knihy všech dob... Film je (mimo úvod a závěr) v anglickém znění s anglickými titulky. Film je k dispozici i v českém znění - viz souvsející tituly...
Za poskytnutí licence děkujeme společnosti Nový život o.p.s. (viz www.znateho.cz). Licence nedovoluje ukládáni filmu - jen přehrávání (i když z technických důvodů je film v rubrice "Přehrávání + ukládání", nejde proto ukládat pravým tlačítkem myši...).
Související tituly: Ježíš - film dle Lukášova evangelia,
Klíčová slova: životopis, hraný film, Jan Křtitel, bible, historie, Ježíš Kristus, svědectví, křížová cesta, nová evangelizace, ekumenismus, anglicky, english,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=298 - díky!
Jesus - english spoken film (123 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Jesus - english spoken film 0.0 MB 160 kb/s flash
Jesus - english spoken film 0.0 MB 390 kb/s flash
Jesus - english spoken film 0.0 MB 1000 kb/s flash
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Standa Vloženo: 6.12.2011
Napsal(a): Velice se mě líbil,v této době,která je nemocná jak morálně tak i duchovně.David Wilkerson to potvrdil v proroctví,co přijde."Ustydne láska mnohých" Kdo má uši ke slyšení-slyš a oči k vidění-vid!!!
Jméno: Moja Vloženo: 16.11.2010
Napsal(a): Tato verze, upravený konec i motlitba filmu, značně poškodila originál. Je to znehodnocování díla autora - film měl doběhnout do konce a potom si tento komentář přidat. Jak se potom můžeme divit, že za dva tisíce let je několik evangelií a různých výkladů Bible?
Jméno: Vloženo: 16.4.2010
Napsal(a): Také si to poslouchávám po kouskách, když mám čas. Taková relaxace: boží slovo + pěkné scény + cvičení angličtiny
Jméno: pavel Vloženo: 12.4.2010
Napsal(a): Very nice. Velmi pěkné. Mám tuto verzi ještě raději než tu českou, která je ale taky perfektní.
Jméno: Peter Vloženo: 6.3.2010
Napsal(a): ...ako by som sa napil pohára vody,po celodennej horúčave..krásne!!
Jméno: Julius Vloženo: 26.1.2010
Napsal(a): Velmi potrebne v tejto dobe.
Jméno: moan Vloženo: 25.4.2008
Napsal(a): Pěkné moooc se mi to líbilo máte skvělé napady jen tak dál:)
Jméno: Tomáš Vloženo: 30.3.2008
Napsal(a): Když by vylo takových filmů s duchovní tematikou česky a anglicky víc, bylo by to vývorné.
Jméno: Alda Vloženo: 26.3.2008
Napsal(a): Vynikající nápad a užitečný ty titulky. Diky mocDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.