Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Emmanuel (live videoklip hymny světového setkání mládeže Řím 2000)
Délka: 3.6 min.
Produkce: Sekce pro mládež ČBK (www.signaly.cz, tel. 220181753), Studio TELEPACE (www.telepace.cz),
Natočeno:
Přidáno: 5.5.2008
Číslo titulu: 295 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.14 (Počet hodnotících: 22)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Emmanuel Popis: Horké slunce, scenérie věčného města, přátelé, Boží blízkost... - snad si na to vše ještě i po letech pamatujete.
Videoklip vznikl jako "výstřižek" z titulu, který vám rovněž nabízíme: XV. světový den mládeže - Řím 2000 (záznam programu českého národního centra - viz související tituly)
Související tituly: XV. světový den mládeže - Řím 2000, Jan Graubner: Svatí nového tisíciletí,
Klíčová slova: křesťanská hudba, písně, mládež, Sekce pro mládež ČBK, světové dny mládeže, Řím,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=295 - díky!
Emmanuel - live videoclip (3.6 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Emmanuel - live videoclip 8.9 MB 340 kb/s wmv
Emmanuel - live videoclip 3.8 MB 150 kb/s wmv
Emmanuel - live videoclip 42 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Lucik Vloženo: 21.8.2008
Napsal(a): Ahoj tady je Lucie. Myslím si,že tady ta hymna je velice pěkná a dobře vystihla světové setkání mládeže v Římě.Má něco zvláštního do sebe,dalo by se říct že vyjadřuje takový ten odraz čisté cesty,kterou nám Ježíš nabízel a nabízet bude,protože Ježíš je tady po všechny věky.Tahle ta melodie určitě zůstane uložena v srdcích spousta křestanů a věřících.Závěrem bych chtěla podotknout,že tahkle písen mě oslovila dřív než se stala hymnou,vybraly jste velice dobře! S pozdravem L.........Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.