Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Panna Maria (ta, která uskutečnila - cyklus P. Stanislava Krátkého)
5.díl série Základy křesťanské víry zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 4.díl série ¦ následující 6.díl série»
Délka: 8.5 min.
Produkce: OMI (P. Tomáš Vyhnálek, OMI) (www.oblati.cz),
Natočeno:
Přidáno: 23.7.2007
Číslo titulu: 168 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.89 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Panna Maria Popis: Panna Maria jako ta, která uskutečnuje ideál...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: úvaha, P. Stanislav Krátký, víra, Maria,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=168 - díky!
Panna Maria (8.5 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Panna Maria 8.8 MB 150 kb/s wmv
Panna Maria 20 MB 340 kb/s wmv
Panna Maria 89 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vloženo: 10.2.2008
Napsal(a): Díky za pěkné katecheze P. Krátkého, má velký didaktický talent. Zde si nemohu odpustit možná trochu zbytečnou výtku - znělka TV mis mi trochu hapruje se zde zmíněnou kulturou výrazu, pohybu... Nemohli byste tu znělku změnit, opravdu mi vadí, zdá se mi nevkusná, ale TV mis se mi líbí, nezlobte se za kritiku. Ondřej
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 10.2.2008
Napsal(a): Ondřeji, díky za Vaši připomínku. Pracujeme na novém provedení znělky. V současné době u nových titulů tu starou používame jen výjimečně. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: PB Vloženo: 29.9.2007
Napsal(a): Moc děkuji. Dostal jsem odpověď na mnoho otázek. PetrDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.