Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Základy křesťanské víry (P. Krátký - šestidílný cyklus zdaleka ne jen pro začátečníky)
0.díl série Základy křesťanské víry zobraz všechny díly série ¦ následující 1.díl série»
Délka: 49 min.
Produkce: OMI (P. Tomáš Vyhnálek, OMI) (www.oblati.cz),
Natočeno:
Přidáno: 23.7.2007
Číslo titulu: 163 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.28 (Počet hodnotících: 51)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Základy křesťanské víry Popis: "Otče Stanislave, můžete krátce vysvětlit...?" Tak začalo natáčení tohoto unikátního dokumentu, který je přes svou stručnost mimořádně obsažný a vysvětluje neotřelým způsobem Boha Otce, Syna a Ducha Svatého jako projev jedné lásky, která je tvůrčí (Otec), obětující se (Syn), spojující (Duch svatý)...
Jednotlivé díly série je možno přehrávat a stahovat i samostatně - viz další díly této série. Nově je doplněn i díl o Bibli.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: úvaha, P. Stanislav Krátký, víra, Maria, Bůh Otec, Bůh Syn, Duch Svatý, Nejsvětější Trojice,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=163 - díky!
Základy křesťanské víry (všech 6 dílů) (49 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Základy křesťanské víry (všech 6 dílů) 51 MB 150 kb/s wmv
Základy křesťanské víry (všech 6 dílů) 119 MB 340 kb/s wmv
Základy křesťanské víry (všech 6 dílů) 547 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 2.9.2007
Napsal(a): Gonzíku, když kliknete na klíčové slovo Krátký, P. Stanislav, zjistíte, že od tohoto autora je tu toho poměrně dost (klíčová slova mohou i v jiných případech pomoci odhalit tituly, které jsou "ze stejného soudku" jako to, co vás zaujalo). Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Gonzík Vloženo: 1.9.2007
Napsal(a): Je to krásná reprodukce s vysvětlením a komentářem Božských Kristových vět. Škoda, že je zde od tohoto autora tak málo. Doufám, že toho bude přibývat. Budeme vděční. Gonzík
Jméno: Jiřina Vloženo: 4.8.2007
Napsal(a): /vahy otce Tomáše Vyhnálka(video)je pro mě přínosem.Jeho slova mi lecos objasnila.
Jméno: Vloženo: 30.7.2007
Napsal(a): Tato přednáška otce Stanislava je pro nás všechny velkým přínosem pro lepší chápání těchto otázek. Jaromír.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.