Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Josef Lux: Svědectví (Život jako šance) (tři měsíce před smrtí hovoří na Svaté hoře)
Délka: 30 min.
Produkce: Sekce pro mládež ČBK (www.signaly.cz, tel. 220181753), Studio TELEPACE (www.telepace.cz),
Natočeno:
Přidáno: 19.2.2007
Číslo titulu: 135 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.98 (Počet hodnotících: 2014)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Josef Lux: Svědectví (Život jako šance) Popis: Známý politik, ale především křesťan hovoří k mladým lidem shromážděným na Celostátním setkání mládeže na Svaté Hoře. Zvláštní punc jeho řeči o životě jako jedinečné šanci dává skutečnost, že si byl vědom, že jeho život se v té době již možná schyluje ke konci. O tři měsíce později podlehl leukemii...
Související tituly: Věra Luxová: O Boží vůli, CSM Svatá Hora 1999 - katecheze I.,
Klíčová slova: mládež, Sekce pro mládež ČBK, Josef Lux, svědectví,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=135 - díky!
Josef Lux: Svědectví (Život jako šance) (30 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Josef Lux: Svědectví (Život jako šance) 30 MB 150 kb/s wmv
Josef Lux: Svědectví (Život jako šance) 70 MB 340 kb/s wmv
Josef Lux: Svědectví (Život jako šance) 308 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 14.2.2012
Napsal(a): Víte, že na TV-MIS.cz je také svědectví jeho manželky, Věry Luxové? Najde te ho zde: Věra Luxová: O Boží vůli (svědectví manželky Josefa Luxe) 18 min. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Kon Vloženo: 14.9.2011
Napsal(a): Byl to jediny politik, kteremu slo o lidi. Je velka skoda ze zemrel. Znate porekadlo "Hodni lide umiraji brzo, zlym dava Buh sanci se zlepsit?" :-) pekny den
Jméno: Zuzana Vloženo: 14.8.2011
Napsal(a): Neuveritelne povzbudive, uprimne a nadcasove slova, ktore by si zasluzuili byt zaradene do nedelneho programu ktorejkolvek televizie. Ludia potrebuju pocut taketo veci, ktore im davaju silu a nadej a nie tie bezduche, plytke a lacne akcne krvaky, ktorych uz ma vacsina plne zuby.
Jméno: Zuzana Vloženo: 13.8.2011
Napsal(a): Neuveritelne povzbudive, uprimne a nadcasove slova, ktore by si zasluzuili byt zaradene do nedelneho programu ktorejkolvek televizie. Ludia potrebuju pocut taketo veci, ktore im davaju silu a nadej a nie tie bezduche, plytke a lacne akcne krvaky, ktorych uz ma vacsina plne zuby.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 9.8.2011
Napsal(a): RE: Zuzana Souhlasím s Vámi - opravdu je to nadčasové a bylo by dobře aby si to poslechlo co nejvíce lidí. Do dalších televizí to asi hned tak nedostaneme, ale i Vy nám můžete pomoci, aby se to dostalo k dalším lidem na které máte kontakt. Dejte o tom vědět dalším. Předem díky. Se srdečným pozdravem P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Zuzana Vloženo: 9.8.2011
Napsal(a): Neuveritelne povzbudive, uprimne a nadcasove slova, ktore by si zasluzuili byt zaradene do nedelneho programu ktorejkolvek televizie. Ludia potrebuju pocut taketo veci, ktore im davaju silu a nadej a nie tie bezduche, plytke a lacne akcne krvaky, ktorych uz ma vacsina plne zuby.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 9.7.2011
Napsal(a): RE: Pokud si dobře vzpomínám, šlo o stejný důvod, ze kterého jsem dnes smazal i většinu z devatenácti identických "komentářů", které jste před dvěma dny nakopíroval (vydával jste se přitom za různé lidi) k devatenácti různým titulům na TV-MIS.cz - většina z těch titulů, kam jste komentáře kopíroval, neměla s osobami, které jste v nich napadal, nic společného. Jeden z titulů kam jste vaše komentáře kopíroval byl například Průkopníci Jižního moře... Nešlo tedy o komentáře těchto titulů, ale o komentářový spam. Ten mažeme.
Víte, moc nevěřím tomu, že právě vy patříte mezi ty, kteří v minulosti TV-MIS.cz podpořili. Pokud ano, tak Vám za to upřímně děkuji, a to, že ji již nebudete podporovat mě mrzí. Musím však říci: Podproru sice dosti nutně potřebujeme, ne však za každou cenu. Raději budeme riskovat ztrátu podpory některých, než abychom trpěli, že se komentáře na TV-MIS.cz stanou blogem pro ty, kteří chtějí napadat druhé.
U titulu Pouť do Staré Boleslavi 2010 jsem Váš komentář nesmazal, protože tam je snad opravdu trochu k věci - tam se na něj, jak bude chvíle času, pokusím i odpovědět. Se srdečným pozdravem P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Vloženo: 7.7.2011
Napsal(a): Pane Zahradníček, nedávno jsem zde četl v komentářích o spolupracovnících STB v církvi. Ty jména která dotyčný uváděl jsem skutečně našel v seznamech. Ptám se Vás proto, že jte tyto komentáře vymazali, i když nebyly vulgární a pouze sdělovali pravdu. Proč se takle chováte? Jsem zvědav jestli mi odpovíte, nebo můj komentář raději vymažete. Lituji, ale vzhledem k Vašemu chování Vám už nebudu posílat žádné přípěvky.
Jméno: Dana Vloženo: 21.2.2011
Napsal(a): Je velká škoda, že tento člověk není mezi námi.
Jméno: Pavla Vloženo: 29.1.2011
Napsal(a): Přednáška má opravdu velikou hodnotu. V tomto člověku jsme ztratili opravdu úžasnou osobnost!
Jméno: jirka pacelt Vloženo: 12.12.2010
Napsal(a): Opravdu zajímavé reportáže a zamyšlení ,doporučuji všem.
Jméno: Jana Novotná Vloženo: 19.11.2010
Napsal(a): Zakotvení v hodnotách-díky bratře. Toto je cesta, kterou můžeme jít i bez nohou. Děkuji vám všem. Je na čase začít zase pracovat, rozvíjet dílo, nenechat zničit, co nám je drahé.
Jméno: Olda. Vloženo: 13.11.2010
Napsal(a): To jsou slova svědce.
Jméno: Olda Kubeček Vloženo: 13.11.2010
Napsal(a): To jsou slova svědce.
Jméno: Olda Vloženo: 13.11.2010
Napsal(a): To jsou slova světce.
Jméno: Viktor Vloženo: 29.7.2010
Napsal(a): Skvělé, co na to říct. Je ho škoda.
Jméno: Pavel Benda Vloženo: 21.7.2010
Napsal(a): Jednoduše podáno, velmi nadčasové a člověk se k tomu může vracet. Díky moc za povzbuzení.
Jméno: Tonda Vloženo: 21.6.2009
Napsal(a): Skvělý projev skutečné osobnosti. Moc mi tento záznam dal, vřele doporučuji. Za sebe hodnotím 10/10.
Jméno: Ant.Tobiška Vloženo: 20.11.2007
Napsal(a): Jsem vděčný všem,kteří v této době dovedou povznést duši lidí i takovými záznamy,jako bylo toto povídání Ing.J.Luxe,kterého jsem v době jeho úřadování jako ministra zemědělství znal a velmi jsem si ho vážil.Ten jeho projev by měl být denně přehráván dnešním politikům.Ještě jednou děkuji .
Jméno: Mirek Vloženo: 3.8.2007
Napsal(a): Velmi moudrá slova o hlední Boží vule a o krestanském živote z pohledu angažovaného laika - vrele doporucuji nejen mladým - nejsou tam žádná prázdná slova.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.