Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Věra Luxová: O Boží vůli (svědectví manželky Josefa Luxe)
10.díl série CSA Třešť 2003 zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 9.díl série
Délka: 18 min.
Produkce: Sekce pro mládež ČBK (www.signaly.cz, tel. 220181753),
Natočeno:
Přidáno: 22.1.2007
Číslo titulu: 126 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.33 (Počet hodnotících: 21)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Věra Luxová: O Boží vůli Popis: Komplet působivých katechezí bikupů (Mons. Jiří Paďour, Mons. Karel Herbst) a navazujících strhujících svědectví (P. Jaroslav Krajl, volontéři - mladí lidé kteří se věnují roční dobrovolné službě ve farnostech, Věra Luxová...). Můžete si poslechnout to, čemu nasluchali animátoři (400 mladých lidí, kteří vedou společensví ve farnostech...) při svém Celostátním setkání animátorů v Třešti v roce 2003.
Související tituly: Josef Lux: Svědectví (Život jako šance),
Klíčová slova: Sekce pro mládež ČBK, Boží vůle, Věra Luxová, Josef Lux, svědectví,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=126 - díky!
Věra Luxová: O Boží vůli (18 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Věra Luxová: O Boží vůli 8.2 MB 64 kb/s mp3
Věra Luxová: O Boží vůli 16 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Verca Vloženo: 15.5.2011
Napsal(a): Pani Veru znam a velice si ji vazim. Je to osobnost.
Jméno: Alena Vloženo: 4.2.2011
Napsal(a): Ďakujem pani Viere, hlboko ma oslovila a priviedla k uvažovaniu nad svojim správaním k ostatným ľuďom. Vďaka!Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.