Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
P. Jan Houkal: Duchovní boj a ďáblova pokušení (cyklus čtyř přednášek)
Délka: 18 min.
Produkce: Marie Michálková,
Natočeno:
Přidáno: 7.10.2013
Číslo titulu: 967 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.08 (Počet hodnotících: 25)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Jan Houkal: Duchovní boj a ďáblova pokušení Popis:

Síla proti pokušení je skrze dar Ducha Svatého. Čtyřdílný cyklus duchovních přednášek (Brandýs nad Labem 16.4.-7.5.2013), který by měl být mj. pomocí v přípravě na Svatodušní svátky. K jednotlivým setkáním je přiložen seznam odkazů na bibli a na církevní otce, příp. moderní autory (doplníme ho během několika dní). Na základě pokušení Pána Ježíše jsou zaměřena další rozjímání. V úvodním rozjímání se pojednává o duchovním boji a vítězství se zlem obecně. Tento cyklus přednášek je k dispozici i v našem TémaBoxu.


Související tituly: P. Jan Houkal: Svatý Augustin,
Klíčová slova: bible, pokušení, Duch Svatý, přednáška, hřích, duchovní život, ďábel, P. Jan Houkal, Brandýs nad Labem, svatý Augustin,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=967 - díky!
1. přednáška (48 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
1. přednáška 44 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
2. přednáška (47 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
2. přednáška 43 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
3. přednáška (51 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
3. přednáška 47 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
4. přednáška (37 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
4. přednáška 34 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.