Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
J. Mikulášek: Situace farností brn. d... (z konference "Farnost - místo pro každého?")
7.díl série Farnost - místo pro každého? zobraz všechny díly série ¦ « předcházející 6.díl série
Délka: 32 min.
Produkce: Jan Vejmělek,
Natočeno:
Přidáno: 1.11.2006
Číslo titulu: 95 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.75 (Počet hodnotících: 8)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - J. Mikulášek: Situace farností brn. d... Popis: "Situace farností brněnské diecéze očima generálního vikáře" je příspěvek brněnského gen. vikáře Mons. Jiřího Mikuláška pronesený na konferenci "Farnost místo pro každého?", kterou ve dnech 21.-23.4.2005 pořádalo při příležitosti roku farnosti Biskupství brněnské, Pastorační středisko (kontakt http://pastorace.biskupstvi.cz, vede P. Mgr. Petr Nešpor). Záznam je v "pracovní kvalitě" - přesto může být zajímavým studijním materiálem k tématu farnosti.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: farnost, diecéze, Mons. Jiří Mikulášek, Pastorační středisko Brno,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=95 - díky!
J. Mikulášek: Situace farností brn. d... (32 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
J. Mikulášek: Situace farností brn. d... 33 MB 150 kb/s wmv
J. Mikulášek: Situace farností brn. d... 76 MB 340 kb/s wmv
J. Mikulášek: Situace farností brn. d... 336 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.