Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Mons. Pavel Posád: Duch Svatý (katecheze biskupa z CSM Žďár 2012)
2.díl série Celostátní setkání mládeže Žďár 2012 zobraz všechny díly série ¦ « předcházející 1.díl série ¦ následující 3.díl série»
Délka: 55 min.
Produkce: Sekce pro mládež ČBK (www.signaly.cz, tel. 220181753),
Natočeno:
Přidáno: 25.9.2012
Číslo titulu: 877 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.90 (Počet hodnotících: 5)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Mons. Pavel Posád: Duch Svatý Popis:

Mons. Pavel Posád a jeho katecheze pro mládež o Duchu svatém.

14. – 19. 8. 2012 proběho Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012. Motem bylo: „Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22) - více inoformací o setkání na oficiálním blogu https://zdar2012.signaly.cz/.

Ve spolupráci se Sekcí pro mládež ČBK vám postupně přinášíme celou sérii katechezí a promluv pro mládež z tohoto setkání. Ke snadnému přehrání je nabízí i náš TémaBox - přehrávač duchovních přednášek, seminářů, kázání, audioknih... Jde o obdobu našeho písničkového křesťanského JukeBoxu, ale místo písniček obsahuje mluvené texty.


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: mládež, Sekce pro mládež ČBK, Ždár nad Sázavou, biskup Pavel Posád, Duch Svatý, přednáška, duchovní život,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=877 - díky!
Mons. Pavel Posád: Duch Svatý (55 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Mons. Pavel Posád: Duch Svatý 126 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Leo Vloženo: 20.6.2013
Napsal(a): Zosilnený zvuk: http://uloz.to/xmX6Z3cE/duch-svaty-mp3
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 12.6.2013
Napsal(a): RE: Leo Děkuje. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Leo Vloženo: 12.6.2013
Napsal(a): Zosilnený zvuk: http://uloz.to/xmX6Z3cE/duch-svaty-mp3
Jméno: Petr Vloženo: 22.12.2012
Napsal(a): Nahrávka jde velmi slabě slyšet.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 27.9.2012
Napsal(a): RE: lucka Chvála Kristu, zkoušel jsem to, a je to opravdu velmi slabě slyšet. Pokusím se zeptat na Sekci pro mládež, odkud nám nahrávku dodali, ale nevím, zda s tím něco půjde udělat... Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: lucka Vloženo: 27.9.2012
Napsal(a): Mám nainstalovaný VLC media player a tam jde hlasitost ještě zvýšit až na 200%, tak to jde slyšet i tato přednáška...
Jméno: bianca Vloženo: 26.9.2012
Napsal(a): Prosim, neslo bz tuto promluvu otce biskupa trosku vzlepsit a nahrat to hlasiteji? Mam naplno hlasitost na Pc i na prehravaci a presto to skoro neslysim. Mel s tim nekdo stejny problem jako ja? Diky BDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.