Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Což takhle dát si princeznu? (veselá pohádková divadelní hra pro malé i velké)
Délka: 76 min.
Produkce: Křemílek Team,
Natočeno:
Přidáno: 26.10.2006
Číslo titulu: 87 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.43 (Počet hodnotících: 14)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Což takhle dát si princeznu? Popis: Původní divadelelní hra (tentokrát v trochu cimrmanovském pojetí) jak ji nastudoval "Křemílek Team" z Brna - Bosonoh známý v širokém okolí svými divadlními trháky...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: legrace, humor, komedie, divadlo, pohádka, svědectví,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=87 - díky!
Což takhe dát si princeznu? (76 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Což takhe dát si princeznu? 79 MB 150 kb/s wmv
Což takhe dát si princeznu? 185 MB 340 kb/s wmv
Což takhe dát si princeznu? 814 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 4.12.2006
Napsal(a): RE: JW - délka stahování záleží (kromě rychlosti připojení našeho serveru, která já je 100Mb/s na vyhrazené lince - takže zde rozhodně problém není) na rychlosti vašeho připojení k internetu a velikosti souboru. Pokud nechcete 37 minut čekat jsou dvě možnosti: 1) zvolit pro ukládání soubor v nižší kvalitě (s nižším datovým tokem - např. místo 340 kb/s jen 150 kb/s a rozhodně se vyhnout souborům s datovým tokem 1500kb/s) nebo 2) soubor přímo přehrávat (tj. na něj kiknout levým tlačítkem myš a on by se měl spustit po chvíli ve Windows Media Playeru, pokud je vaše rychlost připojení k internetu dostatečná) a teprve ve WMP dát Soubor -> Uložit jako... a tím si ho uložit i pro pozdější opakované přehrání. Doporučuji si přečíst téma "Jak přehrávat?" a "Podle čeho vybírat soubor k přehrávání nebo uložení (datový tok) z více možností?" v naší nápovědě. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: JW Vloženo: 1.12.2006
Napsal(a): Začal jsem stahovat Což takhle dát si princeznu a ono mi to říká, že to bude trvat 37 minut. Není to nějak moc dlouho? Je to vinou mou nebo vinou MIS? Díky. JWDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.