Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Primice Marka Dundy 25.6.1994 (ve Valči)
Délka: 81 min.
Produkce: Mašek - Znojmo,
Natočeno:
Přidáno: 10.8.2006
Číslo titulu: 85 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.05 (Počet hodnotících: 43)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Primice Marka Dundy 25.6.1994 Popis: Úvodní slovo (životopis otce Marka Dundy) má P. Jindřich Bartoš, znojemský děkan. Káže P. Petr Žůrek. Primice se konala ve Valči na poli, které paří rodičům primicianta. Otec Marek je dnes (rok 2006) moderátorem FATYMu Vranov nad Dyjí (a současně je jeho zakládajícím členem).
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: životopis, P. Jindřich Bartoš, kněz, P. Marek Dunda, eucharistie, kázání, primice,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=85 - díky!
Primice Marka Dundy 25.6.1994 (81 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Primice Marka Dundy 25.6.1994 85 MB 150 kb/s wmv
Primice Marka Dundy 25.6.1994 198 MB 340 kb/s wmv
Primice Marka Dundy 25.6.1994 872 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: marta Vloženo: 4.5.2010
Napsal(a): pozdrav panbuh otce mejte se pekne
Jméno: René, St. Město Vloženo: 24.8.2009
Napsal(a): Milému otci Markovi upřímná vděčnost za jeho "ANO" do služby tajemnému Tělu Kristovu. Jeho tatínkovi a mamince vděčnost za jejich milující oběť a podporu pro jejich syna. Sláva Pánu Ježíši, ....toť FATYM, Kostel Ducha sv. na Šumné, Společenství čistých srdcí, pěší výpravy na Velehrad....., krásná a cenná svědectví, poklady ukládané do nebe. Patří se vyprošovat u Nebeského Tatínka a Maminky, ať štědře doplňují jeho sílu a lásku, nezištně rozdávané mu svěřeným duším. Halleluja!
Jméno: OVČÁČKOVÁ Vloženo: 8.5.2009
Napsal(a): DĚKUJI ZA KRÁSNÝ ZÁŽITEK PROŽITY PŘI VAŠEM PRIMICI,I KDYŽ JSEM SE TENKRÁTE NEZUČASTNILA OSOBNĚ,PŘESTO DÍKY TÉTO TECHNICE TYTO KRÁSNÉ DNY PROŽÍVÁM S VÁMI SE VŠEMI. DĚKUJI ZA VŠECHNO CO OBĚTAVĚ DĚLÁTE PRO CELÉ ŠIROKÉ OKOLÍ. AT VÁM BŮH ŽEHNÁ.
Jméno: Vloženo: 2.10.2006
Napsal(a): Záznam je hezký, ale sem - tam se zasekne.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.