Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Milan Klapetek: Tři filozofické pílíře životní rovnováhy (přednáška z projektu IZIDOR)
4.díl série Projekt Izidor - Easy Door zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 3.díl série ¦ následující 5.díl série»
Délka: 80 min.
Produkce: Projekt Izidor - Easy Door (brno.sdb.cz/izidor),
Natočeno:
Přidáno: 17.7.2012
Číslo titulu: 846 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.75 (Počet hodnotících: 4)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Milan Klapetek: Tři filozofické pílíře životní rovnováhy Popis: Přednáší ThMgr. Milan Klapetek. Přednáška z projektu Izidor - Easy Door, jehož cílem je poskytnout doplňkové vzdělání animátorům a členům Salesiánského střediska mládeže. Stejně jako oni jsou na přednáškách vítáni i lidé z širokého okolí... Přednášejícími jsou lidé, kteří se dané tématice věnují v rámci své profese nebo dlouhodobě jako svému koníčku.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: přednáška, salesiáni, Projekt Izidor,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=846 - díky!
Klapetek: Tři filozofické pílíře... (80 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Klapetek: Tři filozofické pílíře... 38 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vloženo: 31.8.2012
Napsal(a): Dagmar, díky za zajímavý komentář, který vzbudil mou zvědavost. Určitě si to také poslechnu.
Jméno: Dagmar Vloženo: 29.8.2012
Napsal(a): Úžasné..., ale pravděpodobně to, co tento moudrý pán říká, lze pochopit až v určité fázi života, kdy člověk zažil např. ty opakované pády a vzestupy a začal jaksi sám na svém životě postupně objevovat zákonitosti, o nichž je řeč. Někdy člověk objevuje, ale sám nedokáže věci definovat, pojmenovat, uvědomit si ty jevy a děje v širších souvislostech. Právě proto si tak cením možnosti vyslechnout si slova tak moudrého člověka, který to ztak perfektně umí a zprostředuje to i ostatním. Celý náš lidský život je vlastně velkou školou, která končí až s odchodem z tohoto světa. Na druhou stranu žijí mezi námi lidé, kjteří se jakoby již narodili s onou noudrostí, k níž se mnozí jiní propracováváme desetiletí.... Někteří i velmi mladí lidé jsou tak moudří a vnímaví, že svojí životní filozofií, tedy přístupem k životu a dedukcemi, které jsou schopni z prožitého učinit, předčí mnohého staršího a tzv. zkušeného člověka. Díky za možnost vyslechnout si tento úžasný záznam. D.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.