Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Hana Davidová: Rok na Novém Zélandě (přednáška z projektu IZIDOR)
9.díl série Projekt Izidor - Easy Door zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 8.díl série ¦ následující 10.díl série»
Délka: 67 min.
Produkce: Projekt Izidor - Easy Door (brno.sdb.cz/izidor),
Natočeno:
Přidáno: 30.11.2012
Číslo titulu: 841 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.00 (Počet hodnotících: 1)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Hana Davidová: Rok na Novém Zélandě Popis: Přednáška z projektu Izidor - Easy Door, jehož cílem je poskytnout doplňkové vzdělání animátorům a členům Salesiánského střediska mládeže. Stejně jako oni jsou na přednáškách vítáni i lidé z širokého okolí... Přednášejícími jsou lidé, kteří se dané tématice věnují v rámci své profese nebo dlouhodobě jako svému koníčku.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: přednáška, salesiáni, Projekt Izidor,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=841 - díky!
Davidová: Rok na Novém Zélandě (67 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Davidová: Rok na Novém Zélandě 25 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 13.12.2012
Napsal(a): RE: Díky za Váš zájem. Obávám se ale, že jde o téměř neřešitelný problém. My máme nahrávku poskytnutou z projektu IZIDOR, ti ale asi mají také jen tu nahrávku a nikoliv prezentaci, která byla promítána. Jediná možnost by byla kontaktovat pořadatel IZIDORu (http://brno.sdb.cz/izidor/), přes ně autorku přednášky, a od ní pro TV-MIS obrázky získat. Pokud by se vám do toho chtělo a měla jste na to čas, a tuto detektivní práci absolvovala není problém pak jakkoliv velký soubor s obrázky na TV-MIS.cz umístit ke stažení, pokud s tím bude autorka souhlasit. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Vloženo: 11.12.2012
Napsal(a): Je to docela zajímavé povídání. jen škoda, že k tomu nejsou i ty orázky, co na přednášce byly asi k vidění. Nešlo by to ještě nějak doplnit?Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.