Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Pouť poutníků z ČR do portugalské Fatimy (navštiv s námi 4 země a téměř 10 poutních míst)
Délka: 170 min.
Produkce: Stanislav Černý (telefon: 566675154),
Natočeno:
Přidáno: 11.8.2006
Číslo titulu: 84 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.50 (Počet hodnotících: 20)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Pouť poutníků z ČR do portugalské Fatimy Popis: Podnikněte s námi pouť nejen do Fatimy... Při sledování tohoto dokumentu postupně navštívíte poutní místa ve Švýcarsku, Francii, Španělsku, Portugalsku. Prohlédnete si je a dozvíte se o jejich historii... Poznáte i další místa ležící po cestě a atmosféru zemí, ve kterých se nacházejí...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: pouť, cestopis, Fatima, P. Pavel Habrovec, Lurdy, Monserrat,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=84 - díky!
1. díl: Z ČR do Lurd... (59 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
1. díl: Z ČR do Lurd... 61 MB 150 kb/s wmv
1. díl: Z ČR do Lurd... 142 MB 340 kb/s wmv
1. díl: Z ČR do Lurd... 625 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
2. díl: Fatima a další... (69 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
2. díl: Fatima a další... 61 MB 150 kb/s wmv
2. díl: Fatima a další... 143 MB 340 kb/s wmv
2. díl: Fatima a další... 630 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: standa Vloženo: 23.11.2008
Napsal(a): Dekuji za moc peknou reportaz.Trpim nesnesitelnou samotou a tento zazitek mne trochu osvezil z te kazdodrni samoty.Rad bych takoveho neco take rad zazil.Bylo by to mozne?
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 26.1.2007
Napsal(a): RE Jaromír: Pochvala nás všechny "tvůrce webu" potěší. Ale patří nejen nám, také autorům tohoto dokumentu o pouti do Fatimy. I já sám jsem jim za něj velmi vděčný - ač jsem většinu míst kdysi navšívil, v duchu jsem celou pouť prožíval s nimi...
Rádi uvítáme i další zajímavé tituly, když nám je tvůrci nabídnou (již spoulupracujeme s několika desítkami tvůrců, ale stále jsou vítáni další) - a zpřístupníme je dalším. Za zmínku stojí, že TV-MIS.cz sledují nejen lidé z ČR, ale přibližně jedna čtvrtina přenesených dat v lednu 2006 směřovala do zahraničí (tj. mimo výměnný uzel českého internetu, takzvaný NIX). Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Jaromír Vloženo: 24.1.2007
Napsal(a): Mám velkou radost, že jsem mohl shlédnout tento dokument o pouti do Fatimy. Tvůrcům tohoto webu patří velký a velký dík.
Jméno: Vloženo: 16.11.2006
Napsal(a): Zajímavé a poučnéDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.