Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Pavel Dokládal: Modlitba, půst a víra (evangelizace v kině Svratka v Brně - Jundrově)
Délka: 99 min.
Produkce: Jan Barták,
Natočeno:
Přidáno: 28.2.2012
Číslo titulu: 810 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 2.83 (Počet hodnotících: 6)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Pavel Dokládal: Modlitba, půst a víra Popis: Modlitba, půst a víra byl název evangelizačního setkání které v Brně - Jundrově (kino Svratka - duben 1993) veld P. Pavel Dokládal. Témata: Důkazy Boží existence, modlitba, půst, 9 bodů Matky Boží, Plody Medžugorje
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: půst, Maria, modlitba, P. Pavel Dokládal, přednáška, Medžugorie, evangelizace,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=810 - díky!
Modlitba, půst a víra 1 (45 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Modlitba, půst a víra 1 74 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Modlitba, půst a víra 2 (54 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Modlitba, půst a víra 2 62 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: maik Vloženo: 1.3.2012
Napsal(a): moc jsem se toho dozvedela.nadherneDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.