Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Co jsme viděli na Ukrajině (všední cesta do nevšední země)
Délka: 9.4 min.
Produkce: Libor Zajíček (www.liborzajicek.wz.cz),
Natočeno:
Přidáno: 29.12.2005
Číslo titulu: 8 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 2.88 (Počet hodnotících: 13)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Co jsme viděli na Ukrajině Popis: V srpnu 2005 se čtveřice přátel vydala na Ukrajinu - do Kyjeva a okolí - do země, kde skoro vše je jinak...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: legrace, humor, Ukrajina, Kijev, cestopis,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=8 - díky!
Co jsme viděli na Ukrajině (9.4 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Co jsme viděli na Ukrajině 22 MB 340 kb/s wmv
Co jsme viděli na Ukrajině 9.6 MB 150 kb/s wmv
Co jsme viděli na Ukrajině 100 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 11.8.2007
Napsal(a): Martine, budete překvapen, ale v podstatě s Vámi souhlasím... Autor filmu Libor Zajíček, kterého osobně znám, má hold takový zvlášntí (řekl bych dosti originální) způsob humoru, jak o tom svědčí i další jeho díla uveřejněná na TV-MIS.cz. Takže když zachycuje některé "pokleslé projevy", člověk by až uvěřil, že je jejich stoupencem nebo dokonce vzorovým exemplářem... :-)
Takže pokud jste si z filmu vyvodil, že častý přistup k Východu a jeho duchovní kultuře je zcela nesprávný - přezíravý a bez smyslu pro odlišné a hlubší hodnoty, myslím, že jste pochopil přesně to, co chtěl autor filmu s humorem naznačit. Pokud však se domníváte, že autor sám je západním člověkem bez porozumění duchovním hodnotám a kultuře Východu, mohu Vás ujistit o opaku. Pokud vím, tak si východní slovansky mluvící země doslova zamiloval a strávil v nich řadu let (je specialistou na slovanské jazyky). Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Martin Vloženo: 9.8.2007
Napsal(a): Otřesná nahrávka. Další svědectví otupělého a duchovně umrtveného západního člověka. Raději bych to stáhnul. Nechápu, co to dělá na těchto stránkách, ale možná jsem špatně pochopil jejich cíl. Snad alespoň autoři objevili na "Svaté Rusi" impuls k zamyšlení...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.