Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Vysoké Tatry (o kráse hor a kráse společenství)
Délka: 70 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 3.8.2006
Číslo titulu: 78 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.25 (Počet hodnotících: 8)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Vysoké Tatry Popis: V září 2005 se menší skupina z farnosti Radešínská Svratka a blízkého i širšího okolí vydala do Tater. Možná vás zaujme krása hor (i když Tatry byly zrovna zpustošeny ničivou vychřicí), možná to bude i inspirace pro vaše společenství, farnost...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: cestopis, příroda, hory,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=78 - díky!
Vysoké Tatry (70 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Vysoké Tatry 73 MB 150 kb/s wmv
Vysoké Tatry 167 MB 340 kb/s wmv
Vysoké Tatry 727 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Kusák Vloženo: 10.1.2009
Napsal(a): Moc pěkné - dobrá inspirace pro výlety v Tatrách. Díky
Jméno: Zav?el Ji?í. Vloženo: 24.10.2006
Napsal(a): Doporučuji, sám jsem to zažil.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.