Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Můj Pane, tady jsem (Písně a mluvené slovo: Tardif, Buob, Kollins, Mc Kenna...)
Délka: 90 min.
Produkce: Galasound,
Natočeno:
Přidáno: 27.10.2011
Číslo titulu: 763 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.12 (Počet hodnotících: 8)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Můj Pane, tady jsem Popis: Pásmo křesťanské hudby a písní doprovázené mluveným slovem - texty: Ježíš je Mesiáš (E. Tardif), V Ježíši je spása (Tardiff), Dary Ducha Svatého (H. Buob), Dar rozlišování duchů (H. Buob), Je to jenom začátek (K. Kollins), Zázraky se skutečně dějí (McKenna), C-Magaziz č.28/1994, Obnova farnosti č 52/1994. Přeložila a namluvila Janka G., hudbu složil a nahrál Georg Gall ve studiu Galasound, Buštěhrad. Zpívá Střešovický sbor a sólisté. Nahráno v roce 1994. Přepis kazety, kterou je možno dále šířit. Titul je možno poslouchat i v našem Témaboxu.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: křesťanská hudba, písně, úvaha, rozjímání,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=763 - díky!
Můj Pane, tady jsem (A) (45 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Můj Pane, tady jsem (A) 61 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Můj Pane, tady jsem (B) (46 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Můj Pane, tady jsem (B) 63 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vloženo: 1.11.2011
Napsal(a): Velmi zajímavé. Taková meditace a současně hudba - nádhera. Nemát někdo víc informací o autorech těch textů? Zajímalo by mě, zda se od nich dá na internetu najít ještě něco dalšího.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.