Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Průkopníci jižního moře (film s unikátními záběry z misií ve 30. letech 20. stol.)
Délka: 87 min.
Produkce: TV-MIS.cz (www.TV-MIS.cz), MIVA, Mariánské misijní dílo (MMD),
Natočeno:
Přidáno: 4.7.2011
Číslo titulu: 737 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.93 (Počet hodnotících: 7)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Průkopníci jižního moře Popis:

Na začátku 30. let minulého století natočil misionář oblát P. Paul Schulte OMI (zakladatel organizace na pomoc misiím MIVA) tento dnes unikátní dokument. Kromě přiběhu jednoho konkrétního misionáře (P. Tönjes) a kněze, který orgamizuje pomoc misiím (P. Paul Schulte OMI) nabízí jedinečné filmové záběry z misií v oblati Papua - Nová Guinea. Film byl původně němý. Nyní po českém přetitulkování je doplněn hudbou z CD Schola z Lidečka: Přestože jsme malí, chcem Ti děkovat, Marianky: K Ježíši, Marianky: Přicházíš. (CD jsou rovněž dostupná na TV-MIS.cz a v našem JukeBoxu.

Česká verze filmu byla připravena v roce 2011 k příležitosti výročí 150 let od smrti zakladatele Kongregace misionářů oblátů Panny Marie Neposvrněné sv. Evžena de Mazenod, 100 let od příchodu misionářů oblátů do Čech a 20 let od obnovení činnosti misionářů oblátů v České republice. Rok 2011 je součaně také rokem ve kterém oblátské Mariánské misijní dílo (MMD) podporující maximálně adresně misie zahájilo činnost v i v České republice.


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Marianky, OMI, obláti, misie, MIVA, MMD - Mariánské misijní dílo,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=737 - díky!
Průkopníci jižního moře (87 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Průkopníci jižního moře 1288 MB 2100 kb/s wmv
Průkopníci jižního moře 219 MB 340 kb/s wmv
Průkopníci jižního moře 98 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 5.7.2011
Napsal(a): RE: Evka Ještě další dva se připravují a měly by se brzy objevit na TV-MIS.cz: Odkaz misionáře a Ledová misie. Oba jsou zvukové a jsou již nadabované do češtiny (jeden z nich byl snad nejstarším zvukovým celovečerním filmem v Německu. Se srdečným pozdravem P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Evka Vloženo: 4.7.2011
Napsal(a): To je špica. Máte další podobné? Kdy budou? Nebo dá se ještě někde něco takového najít?Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.