Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Pavel Dokládal: Mše svatá pro mladé křesťany (P. Pavel Dokládal, Iva Kuchyňková + zpěvy mládeže ze Šlapanic)
Délka: 61 min.
Produkce: Jan Barták,
Natočeno:
Přidáno: 25.3.2011
Číslo titulu: 707 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 2.83 (Počet hodnotících: 6)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Pavel Dokládal: Mše svatá pro mladé křesťany Popis:

Mše svatá pro mladé křesťany, Šlapanice 29.1.1988 (se zpěvy mládeže ze Šlapanic)

P. Pavel Dokládal: podobenství o voskových figurínách

Laický komentář evangelia: Iva Kuchyňková (Téma: pokoj svůj Vám dávám)

 


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Šlapanice, P. Pavel Dokládal, mše svatá,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=707 - díky!
P. Pavel Dokládal: Mše svatá (61 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Pavel Dokládal: Mše svatá 71 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vloženo: 27.3.2011
Napsal(a): Není se zač omlouvat, moje připomínka měla jen upozornit na to, že příspěvku je potřeba ještě věnovat pozornost. Vše je opravdu už OK. Děkuji!
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 26.3.2011
Napsal(a): Omlouváme se, na vložení titulu se zapracovával náš nový spolupracovník a několika nedostatků si nevšiml (mimo jiné i toho, o kterém píšete) a titul byl nedopatřením aktivován, dříve než jsme byli domluveni. Již jsem vše prošel, opravil a už to vpořádku funguje. Díky za trpělivost a pochopení - to víte, každý musí jednou nějak začínat... Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Vloženo: 26.3.2011
Napsal(a): Protože příspěvek už podle zadání obsahuje 0,0 MB je zřejmé, že tam nic není!!!Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.