Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Pavel Dokládal: Svědectví ze života církve (P.Pavel .Dokladal, Pert Jašek a Rocková skupina)
Délka: 59 min.
Produkce: Jan Barták,
Natočeno:
Přidáno: 25.3.2011
Číslo titulu: 706 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 2.75 (Počet hodnotících: 4)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Pavel Dokládal: Svědectví ze života církve Popis: Setkání otec Pavla Dokládala s mládeží ze Šlapanic, doplněno svědectvím Petra Jaška o setkání s kardinálem Františkem Tomáškem, doplněno zpěvy rockové skupiny.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: křesťanská hudba, Šlapanice, svědectví, P. Pavel Dokládal,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=706 - díky!
P. Pavel Dokládal: Svědectví (59 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Pavel Dokládal: Svědectví 62 MB 192 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vloženo: 26.3.2011
Napsal(a): Pokud vím, tak existuje soudní rozhodnutí, že byl jako solupracovník registrován neoprávněně. Tak to je možná to vysvětlení, které jste chtěl.
Jméno: Nový Vloženo: 25.3.2011
Napsal(a): P. Pavel Dokládal dluží věřícím vysvětlení, jak to bylo s jeho spoluprací s STB pře rokem 1989. Veden byl pod jménem René. Pak by měla následovat i omluva.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.