Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Biskup Rudolf Baláž: Pýcha a pokora (kázání o pokoře a pýše ve světě i v Církvi - slovensky)
Délka: 16 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 30.12.2010
Číslo titulu: 670 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.88 (Počet hodnotících: 172)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Biskup Rudolf Baláž: Pýcha a pokora Popis: Velmi otevřené předvánoční kázání banskobystrického biskupa Rudolfa Baláže na poutním místě Staré Hory o tom, jak Bůh rozptyluje ty, kteří jsou pyšní - v Církvi i ve společnosti.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Vánoce, kázání, biskup Rudolf Baláž,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=670 - díky!
Biskup Rudolf Baláž: Pýcha a pokora (16 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Biskup Rudolf Baláž: Pýcha a pokora 3.7 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vloženo: 13.3.2012
Napsal(a): Tak tomu říkám zdravá sebereflexe!!! Kéž by bylo více slyšet takových slov z kazatelny do vlastních řad . . . . držím palce. Martina
Jméno: eva Vloženo: 9.3.2012
Napsal(a): potrebujeme dobrych kazatelov bez nich sme oko potratene ovecky tato stranka nam ich dala DAKUJEMEDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.