Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Informace: TV NOE živě na internetu!!! (od 1.6.2006 vysílá křesť. satelitní televize i na internetu)
Délka: 0.0 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 18.6.2006
Číslo titulu: 67 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.98 (Počet hodnotících: 97)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Informace: TV NOE živě na internetu!!! Popis: S nadšením si Vám dovolujeme oznámit, že se na českém internetu objevila naší televizi TV-MIS.cz "konkurence": TV NOE, která již vysílá přes satelit, začala nabízet svůj program i po internetu ("nalaďte si" ZDE!). Další informace o TV NOE - televizi dobrých zpráv, o jejím programu a o nastavení satelitu najdete na oficiálních stranách televize TV NOE www.tvnoe.cz. Přejeme mnoho úspěchú a vyprošujeme Boží pomoc a požehnání!
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: žádné klíčové slovo není přiřazeno.

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=67 - díky!
není k dispozici (je možné, že se jedná o nultou část série a teprve další části obsahují video/audio soubory)

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Radek Vloženo: 10.12.2008
Napsal(a): RE: Zvoník z Prahy Bohužel s tímto problémem Vám nemohu poradit. Zkuste se porozhlédnout na stránkách Televize NOE případně i využít jejich diskuze. S naší televizí takové problémy nemáme.
Jméno: Zvoník z Prahy Vloženo: 9.12.2008
Napsal(a): Mám problém, který mi žádný softvérový technik zatím nedovedl vyřešit: Jak přijímat TV Noe na mobilu Nokia N95? Co si do telefonu nainstalovat, když ostatní komerční televize tam jdou, nikoliv TV Noe. Hlásí mi to - Není podporováno.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.