Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Spasitelův Traktor! Absolutely hardcore! (akusticko-elektrické punk and rollové uskupení)
Délka: 19 min.
Produkce: písničkář Ondřej Nečas, Spasitelův Traktor,
Natočeno:
Přidáno: 18.11.2010
Číslo titulu: 655 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.60 (Počet hodnotících: 5)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Spasitelův Traktor! Absolutely hardcore! Popis:

Skupina Spasitelův Traktor se po roce 2006 rozpadla, ale písničky z dílny Ondřeje - "Voltíka" se přesto v letech 2007-2010 natáčely. Některé z nich natočil Voltík sám, některé natočil již s novou formací (akusticko-elektrické punk and rollové uskupení), která začala hrát od července 2010 s obsazením Voltík - kytary, baskytara, zpěv, Kujón - kytary, akordeon, zpěv, Kuba - kytara, bicí, zpěv. Více o skupině a texty písní najdete na http://www.clovicek.hu.cz.

Titul si můžete pustit i v našem Jukeboxu na adrese http://jukebox.tv-mis.cz.


Související tituly: Spasitelův traktor LIVE!,
Klíčová slova: křesťanská hudba, písně, folk, rock,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=655 - díky!
K.O.S.A.! (2.8 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
K.O.S.A.! 1.3 MB 64 kb/s mp3
K.O.S.A.! 2.6 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
The Emoušn Kchrystmas (2.6 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
The Emoušn Kchrystmas 1.2 MB 64 kb/s mp3
The Emoušn Kchrystmas 2.4 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Takykatolické blues II (2.9 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Takykatolické blues II 1.3 MB 64 kb/s mp3
Takykatolické blues II 2.7 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Kazatel - Nekonečný koloběh (3.4 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Kazatel - Nekonečný koloběh 1.6 MB 64 kb/s mp3
Kazatel - Nekonečný koloběh 3.2 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Svatá Jména (=umlčme to) (3.6 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Svatá Jména (=umlčme to) 1.7 MB 64 kb/s mp3
Svatá Jména (=umlčme to) 3.3 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Já jsem ministrant (3.5 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Já jsem ministrant 1.6 MB 64 kb/s mp3
Já jsem ministrant 1.6 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Volt Elektrický Vloženo: 25.3.2011
Napsal(a): Svatá Jména je jednoznačně otrávená hudba stejně asi tak, jak je otrávené i prostředí, kde se často bere Boží jméno nadarmo. Ale kde se přesvaté jméno Ježíš říká s velikou úctou, pokorou a s původním významem (=vzývám a volám vroucně na pomoc pravého Boha+člověka samotného) tam jméno Ježíš a jméno Maria má obrovskou uzdravující a osvobozující moc! Tuto moc si ale nikdy nikde nekoupíte ani se jí nikde nenaučíte. Jen vírou, pokáním a milostí Boží je člověk uzdraven a osvobozen.
Jméno: Volt Elektrický Vloženo: 25.3.2011
Napsal(a): Jenom autorská poznámka na vysvětlenou: The emoušn kchrystmas je záměrně složená písnička k tomu, abychom zesměšnili Vánoce bez Ježíška Krista, protože takové Vánoce de facto neexistují. Takové svátky mě vedou ke smrti a ne k životu, stejně jako tato otrávená hudba, která ani nám, kteří ji hrajeme, není vůbec příjemná. Agitace na závěr je velice ironická a pesimistická, to přiznáváme, ovšem k čemu všemu dnes svolují někteří mladí lidé mě také někdy vede k velké palčivé otázce, zda vůbec ještě mladí lidé mají cit k tomu rozpoznat, jak Satan na ně útočí a jaké všechny zbraně dnes používá k ovlivňování velice dobrých a nebojácných křesťanů. Myslím si, že pokud za nic na světě člověk dnes neprodá člověk modlitbu, studium Písma Svatého a katechismu a pohled do Boží tváře za něco jiného (často velice lákavého...), tak bude určitě zlu odolávat.
Jméno: Spasitelův Traktor Vloženo: 24.1.2011
Napsal(a): Nabízíme všechny nahrávky na našich stránkách celé a zcela zdarma! Pokud je bude někdo chtít i dát sem na TV-MIS, klidně může i bez našeho svolení. Chceme, aby se to šířilo asi tak podobně jako evangelium v prvotní církvi, když ještě nebylo sepsáno. :-)
Jméno: Spasitelův Traktor Vloženo: 8.12.2010
Napsal(a): No, tak koncert už je ke stažení na našich stránkách www.clovicek.hu.cz
Jméno: Spasitelův Traktor Vloženo: 6.12.2010
Napsal(a): Moc Vám děkujeme, otče Pavle, za zveřejnění. Budeme se těšit na další spolupráci. V lednu 2011 vyjde náš další LIVE koncert z kostela na Vranově u Brna. Pokud budete chtít, taky rádi pošleme nahrávky a můžete je zde zveřejnit. Celý koncert byl schválen biskupsvím brněnským.
Jméno: Kuře Vloženo: 20.11.2010
Napsal(a): K pobavení dobrý, k zamyšlení taky (dobrý neznamená za 3)Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.