Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Před rokem (návštěva papeže Benedikta XVI. v Brně)
Délka: 31 min.
Produkce: P. Milan Vavro,
Natočeno:
Přidáno: 3.10.2010
Číslo titulu: 644 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.96 (Počet hodnotících: 149)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Před rokem Popis:

Dokument zachycuje přípravu návštěvy a atmosféru celého slavnostního dne a bohoslužby 27. září 2009 na brněnském letišti v Tuřanech.

Autor dokumentu: P. Milan Vavro
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: papež, Brno, Benedikt XVI.,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=644 - díky!
Před rokem (31 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Před rokem 362 MB 1600 kb/s wmv
Před rokem 78 MB 340 kb/s wmv
Před rokem 35 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 14.2.2012
Napsal(a): Nyní by se tento dokument měl jmenovat spíš "Před třemi lety", ale zajímavý je pořád. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Květa Novotná Vloženo: 26.10.2010
Napsal(a): Znovu jsem si připomněla nepopsatelnou vzpomínku na návštěvu Svatého otce, vynikající zpracování videa, děkuji.
Jméno: Karel Vetchý Vloženo: 14.10.2010
Napsal(a): Při pouštění videa jsem si připoměl nezapomenutelné zážitky při přípravě a realizaci tak významné akce.Díky Vám otče Vavro a díky hezkému zpracování.Ještě jednou děkuji za skvělou připomínku.
Jméno: Věra Kohoutková Vloženo: 14.10.2010
Napsal(a): Moc pěkně zpracované video.Krásná vzpomínka. Často si ho pouštím. Díky otci Milanovi.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.