Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Slunce, víno, diecéze (klip o Brněnské diecéczi a DCŽM)
Délka: 5.0 min.
Produkce: ARTV (www.artv.cz),
Natočeno:
Přidáno: 8.5.2006
Číslo titulu: 64 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.07 (Počet hodnotících: 14)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Slunce, víno, diecéze Popis: Nad Brnem vychází slunce a to je čas, aby se biskup za celou diecézi a všechny lidi v ní modlil... Klip prezentuje ve zkratce atmosféru brněnské diecéze a přivádí i do Diecézního centra života mládeže v Osové Bítýšce.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Vranov nad Dyjí, mládež, humor, diecéze, Brno, biskup Vojtěch Cikrle,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=64 - díky!
Slunce, víno, diecéze (5.0 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Slunce, víno, diecéze 13 MB 340 kb/s wmv
Slunce, víno, diecéze 5.2 MB 150 kb/s wmv
Slunce, víno, diecéze 53 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Sestra Dolores Vloženo: 3.4.2007
Napsal(a): Bylo to prostě prima. Díky!Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.