Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Peter Milenky band: Ešte sa to dá (gospelové videoklipy slovenského řeckokatolického kněze)
Délka: 7.9 min.
Produkce: Peter Milenky (00421 0907 994 279, www.petermilenkyband.com),
Natočeno:
Přidáno: 15.8.2010
Číslo titulu: 631 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.46 (Počet hodnotících: 14)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Peter Milenky band: Ešte sa to dá Popis:

Peter Milenky je knazom greckokatolickej cirkvi prešovskej arcieparchie. Okrem inych veci sa venuje aj gospelovej hudbe.

Klip Ešte sa to dá (2009, režísér Marek Vaľovčin a Pavol  Kocan; kamera Ladislav Zamba). Klip mal vyjadriť základnu myslienku evanjelia, ze clovek má moznosť zmeny, ak je niekto kto ju chce dať a človek ju prijme. Preto nemusíme vešať hlavu, ak niečo nevyjde, lebo s Ním - Bohom sa stále všetko dá.

Klip Kedy pochopím (2007, režisér Peter Milenky; kamera Ladislav Zamba a Jozef Benedikt) mal vyjadriť tu myslienku, ze kríž ak vidím len zo svojho pohľadu, tak sa búrim. Akoná vstúpi do nášho života pravda, tak nájdem aj zmysel aj vysvetlenie toho, že kríž je darom na prečistenie našich postojou.


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: křesťanská hudba, slovensky, gospel, P. Peter Milenky, Peter Milenky band,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=631 - díky!
Peter Milenky band: Ešte sa to dá (3.8 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Peter Milenky band: Ešte sa to dá 42 MB 1600 kb/s wmv
Peter Milenky band: Ešte sa to dá 9.1 MB 340 kb/s wmv
Peter Milenky band: Ešte sa to dá 3.9 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Peter Milenky band: Kedy pochopím (4.1 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Peter Milenky band: Kedy pochopím 48 MB 1600 kb/s wmv
Peter Milenky band: Kedy pochopím 10.0 MB 340 kb/s wmv
Peter Milenky band: Kedy pochopím 4.3 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.