Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Jan Podveský: Jak mě zatýkali (vzpomínky P. Jana Podveského odsouzeného ve vykonstruovaném procesu)
Délka: 62 min.
Produkce: P. Jan Podveský,
Natočeno:
Přidáno: 7.5.2006
Číslo titulu: 61 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.95 (Počet hodnotících: 21)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Jan Podveský: Jak mě zatýkali Popis: Nahrávka vyprávění P. Jana Podveského (byl jedním z více jak dvou set odsouzených v souvislosti s takzvaným babickým případem v roce 1951). Vypráví o tom jak byl Státní bezpečností zatčen, vyslýchán a rozkrývá zajímavé podrobnosti nejen o tomto případu, ale i o metodách komunistické policejní moci.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kněz, případ Babice, historie, dějiny - doba komunismu, P. Jan Podveský, komunismus, svědectví,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=61 - díky!
Jak mě zatýkali (62 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Jak mě zatýkali 57 MB 128 kb/s mp3
Jak mě zatýkali 28 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: darobin Vloženo: 22.8.2011
Napsal(a): Nikdy nezapomenu na způsob jak otec Jan vyslovoval oslovení "přátelé". Asi jste to zažili také.Láska a příklad otce Jana pořád působí a věřím, že nejen na mě. Jsem nesmírně šťastná, že jsem tohoto člověka poznala. Nevím , jak přesně nazvat, jak ho vnímám. Snad to pochopíte. Je pro mě příkladem Ježíše - nesmírně laskavého a milujícího, ale při tom realistického. Bohu díky za tohoto člověka.
Jméno: Martin Vloženo: 8.5.2006
Napsal(a): Dobrý den, jsem velice potěšen, že tato výpověď P. Jana Podveského, která byla natočena pravděpodobně v roce 1989 či později - to už nevím přesně, ale slyšel jsem o tom, protože jsem ho navštěvoval, nezanikla !!! Přál jsem si tento záznam pořídit a dnes úplně náhodou jsem klikl na odkaz a zobrazila se předemnou tato možnost - velice mě to překvapilo. Bylo by velice dobré tento záznam rozšířit mezi ty, kteří ho znali. Je vidět, že "pravda neumírá" a "spravedlnost" musí dosáhnout svého a až přijde čas, "vykvete do krásy". Díky Bohu - Bůh je spravedlivý!
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 8.5.2006
Napsal(a): Re Martin: Martine, bude výborné, když i vy budete okruh přátel P. Podveského informovat, nakolik je to ve vašich možnostech. Díky. Srdečně zdraví P. Pavel ZahradníčekDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.