Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Stanislav Pacner: Ježíš v Nazaretě Lk 4,16-21 (duchovní obnova Třebíč 2003)
Délka: 93 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 23.2.2011
Číslo titulu: 574 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.44 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Stanislav Pacner: Ježíš v Nazaretě Lk 4,16-21 Popis:

Na téma úryvku z Lukášova evangelia o příchodu Pána Ježíše do Nazareta Lk 4,16-21. Duchovní obnovu vede ThLic. Stanislav Pacner, Th.D (studoval exegezi na Papežském Biblickém institutu v Římě a biblickou teologii na Papežské Lateránské univerzitě v Římě). Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.

Tuto duchovní obnovu si můžet pustit i v Témaboxu.


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: bible, Ježíš Kristus, Třebíč, duchovní obnova, přednáška, P. Stanislav Pacner,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=574 - díky!
P. Stanislav Pacner: Duchovní obnova (93 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Stanislav Pacner: Duchovní obnova 85 MB 128 kb/s mp3
P. Stanislav Pacner: Duchovní obnova 42 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vladimír Eliáš Vloženo: 5.10.2011
Napsal(a): Jste vážně dobrý.DíkDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.