Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Rozjímání pro rodiče (snad pomůže i vám...)
Délka: 28 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 27.5.2011
Číslo titulu: 573 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.92 (Počet hodnotících: 12)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Rozjímání pro rodiče Popis: Rozjímání pro rodiče napsala E.H. Snad vám pomůže k zamyšlení nad příčinami vašich chyb ve výchově. Proneseno v Třebíči 1980. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Třebíč, rozjímání, rodina, manželství,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=573 - díky!
Rozjímání pro rodiče (28 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Rozjímání pro rodiče 25 MB 128 kb/s mp3
Rozjímání pro rodiče 13 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 22.6.2011
Napsal(a): RE: Miri Také já děkuji autorům (i když vlastně neznámým). A současně mám prosbu na Vás: opravdu přednášku doporučte i ve svém okolí, svým známým... Stačí třeba jen poslat krátký mail a uvést link na tuto stránku: www.tv-mis.cz/titul.php?id=573 Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 21.6.2011
Napsal(a): RE: Veronika Skutečně víc nevím, takto jsme dostali nahrávku od sdružení Ageus Třebíč, které nám ji dalo k dispozici. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Veronika Vloženo: 21.6.2011
Napsal(a): Také děkuji a doporučuji. Zatím se mi však nepodařilo rozluštit autora, v popisu je " napsala E.H.", kdyby jste mi mohli pomoci.
Jméno: Miri Vloženo: 28.5.2011
Napsal(a): Tento příspěvek je nádherný. I teď ve svých 55 letech jsem ,,objevil", na co všechno jsem doposud ve výchově moc nemyslel. Mám ještě malého školáčka a tak se ještě budu vracet k tomuto textu a s Boží pomocí se snažit věci dělat lépe. Toto audio vřele každému rodiči doporučuji. Díky autorům.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.