Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Varhanní preludia II (Zd. A. Myčka - Invence pro varhany staršího i nov. stylu)
2.díl série Varhanní preludia zobraz všechny díly série ¦ « předcházející 1.díl série ¦ následující 3.díl série»
Délka: 25 min.
Produkce: MUSICA SACRA (musicasacra[zavináč]biskupstvi[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 6.5.2006
Číslo titulu: 57 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.43 (Počet hodnotících: 7)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Varhanní preludia II Popis: CD nahrávek, obsahující drobné varhanní kompozice různé technické náročnosti v osobitém stylu autora. Nahrál Zdeněk Angelik Mička (autor). Vydala MUSICA SACRA - jednota na zvelebení církevní hudby na Moravě - vydáno jako součást notového materiálu, který je možno zakoupit či objednat v kanceláři jednoty MUSICA SACRA, Grohova 14, 602 00 Brno (otevřeno středa 9:15-15:00), tel. 549251008.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: liturgická hudba, varhany,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=57 - díky!
Vahranní preludia II (25 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
není k dispozici
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: Vahranní preludia II 22 MB 128kb/s  mp3 v zipu
Vahranní preludia II 11 MB 64kb/s  mp3 v zipu

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.