Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Sestra Faustyna Kowalská – Deníček (sestra Faustyna a Boží milosrdenství)
Délka: 92 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 15.6.2010
Číslo titulu: 567 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.80 (Počet hodnotících: 182)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Sestra Faustyna Kowalská – Deníček Popis: Úryvky z denníku svaté Faustyny Kowalské a její životopis (slovensky).
Řeholní sestra svatá Faustyna Kowalská (1905-1938) patří k předním mystikům katolické církve. Měla řadu vidění vztahujících se k Božímu milosrdenství, které zapisovala do svého duchovního deníku (tzv. Deníček). Na základě těchto vidění vznikla modlitba “Korunka k Božímu milosrdenství” spojená s příslibem vyslyšení: “V tuto hodinu – řekl Pán Ježíš – nic neodmítnu duši, která mě prosí pro mé utrpení” (viz. Deníček 1320). Papež Jan Pavel II. vyhlásil 2. neděli velikonoční jako Neděli Božího milosrdenství. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Boží milosrdenství, slovensky, sestra Fatustyna Kowalská,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=567 - díky!
Sestra Faustyna Kowalská – Deníček (92 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Sestra Faustyna Kowalská – Deníček 85 MB 128 kb/s mp3
Sestra Faustyna Kowalská – Deníček 42 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: maya Vloženo: 16.4.2012
Napsal(a): Dobrý den, ráda bych věděla něco o této nahrávce. A to kdo a kdy ji namluvil. Rády bych sehnala v mp3 Opravdový život v Bohu namluvený od paní která čte Deníček sestry Faustiny.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.